Oljemålning 1800-tal
2013-04-11
178611
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Lantidyll, olja på duk, otydligt signerad 37x57 cm
Dukskada