Bertil Bull Hedlund etsning
2013-04-11
178566
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): Stockholmsmotiv, stämprel signerad Bertil Bull Hedlund, etsning, 30x23 cm