Einar Wallquist akvarell
2013-04-10
178557
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLQUIST, Einar (1896-1985): Höstlandskap, signerad och daterad Einar Wallquist 73, akvarell, 22x29 cm