Salvador Dali litografi
2013-04-10
178539
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989): efter, Komposition, signerad, 260/300, färglitografi, 41x61 cm