Anders Altzar oljemålning
2013-04-10
178527
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALTZAR, Anders (1886-1939): Vintermotiv från Dalälven, olja på duk, signerad o daterad -21, olja på duk, 70x90cm
Smärre ytskada