Hillebard
2013-04-25
178490
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HILLEBARD, 1800-tal, på järnskott skaft, längd 231 cm
PROVENIENS: Häringe slott
Bristningar