Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-04-09
178316
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kyrkointeriör med figurer, omkring 1900, olja på duk, 60x40 cm
Dukskador