Albert Johansson blandteknik
2013-04-06
178275
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Vitt på svart", signerad och daterad a tergo Albert Johansson 1961, blandteknik på pannå, 51x64 cm