Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1940-tal, björk och teakfanér med intarsia, topp md glasskiva, tidningshylla med lådor, höjd 58, 60x60 cm
Slitage och skador
178268
2013-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här