Lennart Jirlow färglitografi
2013-04-09
178234
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): I tryckeriet, signerad, numrerad 47/310, färglitografi, 49x63 cm