Blomsterstilleben olja på duk
2013-04-09
178230
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Stilleben med blommande fruktkvistar i vas, signerad och daterad R. Schicschke 1945, olja på duk, 54x40 cm
Krackelyr