Roberto Matta färgetsning
2013-04-08
178227
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Motorcyklar, signerad, numrerad 93/100, färgetsning, 26,5x36 cm
Fläckar, hanteringsveck