M Pyk litografi
2013-04-09
178223
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): I ateljén med segelbåt, signerad M Pyk, färglitografi, 55x39 cm