Lennart Jirlow litografi
2013-04-08
178210
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Apertifdags", signerad L. Jirlow, numrerad 237/310, färglitografi, bladstorlek 38x44 cm
Gulnad