Klubbat för:
15 000 SEK
6 000 SEK
SALONGSGRUPP bestående av soffa, 2 st karmstolar, 3 st stolar och bord med stenskiva, 1900-tal, Louis XV-stil, skuren dekor, soffans längd 163, bordets höjd 70, 100x66 cm
Slitage
178203
2013-04-08