Oljemålning
2013-04-11
178182
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Motiv från Västkusten, otydligt monogramsignerad C.B..f, olja på duk, 63,5x97,5 cm
Duklagning, krackeleringar, färgbortfall, fläckar