Rolf Dahlström oljemålning
2013-04-08
178171
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHLSTRÖM, Rolf (Samtida): "Fågelvägen", olja på duk, signerad och daterad Rolf Dahlström 09, 41x33 cm