Oscar Lycke oljemålning
2013-04-08
178158
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LYCKE, Oscar (1877-1927): Norrländskt landskap, signerad Osc. Lycke, olja på pannå, 36x51 cm