Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-04-07
178100
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, "Vila Bennasar", olja på duk, 59x72 cm