Stig Åsberg landskap
2013-04-07
178074
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅSBERG, Stig (1909-1968): Landskap, 1953, signerad Stig Åsberg, 88/310, etsning, 24,5x20 cm