Folke Gullby etsning
2013-04-07
177976
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GULLBY, Folke (1912-1982): Katter, 1954, signerad Gullby 231/310, etsning, 7x20,5 cm, bladstorlek 18x28 cm, oramad