Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MORSING, Ivar (1919-2009): Stilleben, signerad och daterad I Morsing -30, olja på pannå, 31x43 cm
Zustandsbeschreibung
177975
2013-04-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner