Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PEHRSON, Karl Axel (född 1921): (10), Vyer från Nirak, mapp med 10 färglitografier, signerade K. A. Pehsrson -73 provtryck, bladstorlek 41x32,5 cm
177973
2013-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här