Hydman-Vallien litografi
2013-04-04
177891
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): "Adam och Eva", signerad och märkt HC, färglitografi, bladmått 65x48 cm