Vaser Alf Wallander
2013-04-03
177878
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 3 st, jugend, flintgods, Alf Wallander, en vas märkt Rörstrand, glasyr i grönt och gult, höjd 12-16 cm
Krackeleringar, sprickor, nagg