Vaser jugend
2013-04-03
177851
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 4 st, jugend, urangul glasyr, Alf Wallander, märkta Rörstrand, höjd 15-17 cm
Krackeleingar, nagg, en vas med sprickor