Figurin Meissen
2013-04-03
177814
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 3 st, porslin, varav barnfigurinen märkt Meissen, höjd 10-14 cm
Skador, lagningar