"Galopp" färglitografi
2013-04-06
177791
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Galopp", otydligt signerad och daterad 88, 196/250, färglitografi, bildmått ca 58x82 cm