Yrjö Edelmann färglitografi
2013-04-05
177785
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Figurkomposition med jeansflicka, signerad Y Edelmann, EA, färglitografi, 59x47 cm
Tejpfläckar på baksidan