Yrjö Edelmann färglitografi
2013-04-05
177784
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Kvinna i naturen, signerad Y Edelmann, EA, färglitografi, bladstorlek 68x53 cm
Tejpfläckar på baksidan