Yrjö Edelmann färglitografi
2013-04-05
177782
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Figurkomposition, signerad Y Edelmann, EA, färglitografi, 48x60 cm
Tejpfläckar på baksidan