Yrjö Edelmann färglitografi
2013-04-05
177779
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med äpple och träd, signerad Y. Edelmann, färglitografi, 55x49 cm
Tejpfläckar på baksidan