Gösta Källbom olja
2013-04-05
177758
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÄLLBOM, Gösta (1900-tal): "Vid Ulfsundasjön", signerad och daterad 41, olja på pannå, 59x60 cm