Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-04-05
177749
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), troligen Ryssland, tvätterska vid stuga, otydligt signerad, olja på duk, ca 35x50 cm