Peter Dahl färglitografi
2013-04-06
177717
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Scen med figurer i barinteriör, signerad och daterad Peter Dahl, III 30/50, färglitografi, bladmått 77x55 cm