Terrin Kina
2013-04-02
177705
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TERRIN med lock och fat, porslin, troligen 1800-tal, dekor i famille rosefärger med motiv av bland annat rosett och blommor, total längd 30 cm
Skador, lagningar