Tallrikar Qing dynastin
2013-04-02
177702
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, 17/1800-tal, Kina, djupa, porslin, dekor i underglasyrblått med motiv av antikviteter samt fladdermöss, diameter 23,5 cm
Nagg, en med äldre lagning