Robert Rauschenberg färgoffsetlitografi
2013-04-06
177685
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RAUSCHENBERG, Robert (1925-2008): Komposition, signerad Rauschenberg otydligt numrerad samt daterad 70/100 -03, färgoffsetlitografi, bladmått 102x70 cm