Oidentifierad konstnär Liberia 1960-tal
2013-04-05
177681
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (2), Liberia, 1960-tal, mans- och kvinnoporträtt, olja på duk, skrapsignerade, 63x46 cm
Dukskada, färgsläpp