Takarmatur
2013-04-02
177675
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1 par, 1970-tal, troligen Jo Hammerborg Fog & Morup
Danmark, höjd 30, diameter 15 cm
Skador