Rune Person olja på duk
2013-04-06
177609
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PERSSON, Rune (1914-1990): Motiv av segelbåtar i hamn, signerad Rune Person, olja på duk, 46x87 cm