Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-04-04
177586
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med fasaner, osignerad, olja på dubblerad duk, 84x63 cm
Färgbortfall, dubblerad, krackeleringar