Klubbat för:
5 000 SEK
2 000 SEK
VASER, FAT, ÄGGKOPPAR, 9 dlr, flintgods, Alf Wallander, 8 dlr märkta Dessin Alf Wallander Rörstrand, jugend, fiskfatets längd 41,5 cm
Krackeleringar, nagg
177572
2013-04-01