Olle Bonniér färglitografi
2013-04-07
177548
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Rymdkomposition, signerad O Bonnier, 45/100, färglitografi, bladstorlek 38x57 cm