Chiffonjé 1800-talets slut
2013-04-05
177540
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHIFFONJÉ, 1800-talet slut, fanérad med valnöt, höjd 135, 108x48 cm, nyckel finns
Sprickor, smärre fanérskador, mindre dragknoppar saknas