Kandelaber
2013-04-01
177533
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KANDELABER, otydligt signerad, art nouveau, gulmetall, i form av kvinna med svalllande hår, höjd 32 cm
En ljusarm med lagning