Theo Tobiasse färglitografi
2013-04-07
177510
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): Komposition med figur i stadsmiljö, signerad Theo Tobiasse, XXXVII/C, färglitografi, bildmått ca 50x65 cm