John Erik Franzén färglitografi
2013-04-06
177432
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942 ): "Venice California", signerad och daterad JEF 1999, 186/250, färglitografi, bildstorlek ca 49x50 cm