Olle Bonniér färglitografi
2013-04-06
177415
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad O. Bonnier, 74/150, färglitografi, 27x19 cm