Bert Johnny Nilsson färglitografier
2013-04-03
177413
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILSSON, Bert Johnny (född 1934): "Mediet" och "Tankens stenar på besök", (2), signerade och daterade B Johnny Nilsson 73, numrerade 26/150, färglitografier, 78x54 cm
PROVENIENS: Börje Lantz samling